Школи Харківщини перейшли на дистанційне навчання

Школи Харківщини перейшли на дистанційне навчання

Про те, як в області організовано навчальний процес, розповіли у Департаменті науки і освіти Харківської ОДА.

Дистанційне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах запроваджено відповідно до постанови КМУ про посилення протиепідемічних заходів на період з 8 по 24 січня 2021 року.

Так, у департаменті зазначили, що з 11 січня школи в районах області продовжують освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Щодо шкіл міста Харкова, то міською радою прийнято рішення про продовження канікул для учнів початкової школи, старші навчаються у дистанційному режимі.

«13 спеціальних шкіл обласного підпорядкування працюватимуть у звичайному режимі, оскільки запровадити дистанційне навчання в них неможливо з огляду на особливості учнів. Санаторні та спеціалізовані школи будуть навчатися дистанційно», - уточнили в Департаменті науки і освіти.

Заклади дошкільної освіти під час січневого локдауну працюють у звичайному режимі.

Що стосується професійно-технічних закладів - під час локдауну вони працюють також дистанційно.

Також у департаменті зазначили, що в закладах вищої освіти до 24 січня триватиме екзаменаційна сесія (дистанційно) або канікули згідно з навчальними планами.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2880 | Переглядів: 245Дата публікації: 11:47 11.01.2021