Анонс семінару«Регіональна Конвенція Пан-Євро-Мед: нові можливості для експортерів Харківщини. Зміни трансферного ціноутворення у 2018 році» в рамках проекту «Абетка експортера–2018»

13 вересня 2018 року у рамках проекту «Абетка експортера – 2018» за участі Олени Омельченко, адвоката, керівника практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери»,успішних експортерів Харківщини, керівників підрозділів:управління аудиту ГУ ДФС у Харківській області, управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Харківської митниці ДФС, Харківського управління Офісу великих платників податків ДФС відбудеться безкоштовний семінар.

Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

У рамках заходу суб’єкти підприємницької діяльностідізнаються про:

Переваги з 1 лютого 2018 року для українських підприємств-експортерів після приєднання нашої держави до Регіональної Конвенції про Пан-Євро-Середземноморські преференційні правила походження;

алгоритм дій експортера-початківця для отримання в структурних підрозділах митниці сертифікату EUR.1;

критерії визначення контрольованої операції відповідно до норм Податкового кодексу України;

розрахунок ціни контрольованої операції за принципом «витягнутої руки»;

кроки на шляху до ефективної співпраці з іноземними партнерами, зокрема, з країн, що перебувають у фокусі розвитку Експортної стратегії України (Швейцарська Конфедерація, Індія) від успішних експортеріврегіону.

Місце проведенняХарківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, просп. Науки, 9-А, головний корпус, ауд. А4). Участь безкоштовна.

Запрошуємо представників цільової аудиторії взяти участь у семінарі.

Реєстрація учасників буде здійснюватися на підставі даних, наданих в електронній заявці, яка доступна за посиланням.

Довідково

Починаючи з квітня 2017 року, з метою підвищення рівня поінформованості товаровиробників регіону щодо проведення протягом року міжнародних виставок, ярмарок Департамент започаткував формування та розсилку дайджесту «Виставково-ярмаркові заходи в країнах – торговельних партнерах України». Пропонуємо бажаючим заповнити заявку на його отримання.

Партнери проекту: Головне управління Державної фіскальної служби у Харківській області, Харківська торгово-промислова палата, Харківське управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківська митниця ДФС, Національний науковий центр «Інститут метрології», Головне управління статистики у Харківській області, ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Приєднані документи:

__Draft-program-of-the-workshop_______13.09.18
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/288 | Переглядів: 128Дата публікації: 14:14 03.09.2018