З 8 січня в Україні починають діяти посилені карантинні обмеження

З 8 січня в Україні починають діяти посилені карантинні обмеження

Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може настати, зокрема, у зв'язку з піком сезонної захворюваності на гострі респіраторні хвороби.

Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету міністрів 9 грудня.

Рішення щодо запровадження додаткових обмежень на території Харківської області на період з 8 по 24 січня було прийняте під час засідання регіональної комісії з питань техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 17 грудня під керівництвом голови Харківської ОДА Айни Тимчук.

Згідно з рішенням комісії, у період з 8 по 24 січня 2021 року на території області діятимуть такі обмеження:

- заборона відвідування закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків;

- заборона роботи кафе, барів, ресторанів (крім доставки на винос);

- заборона проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

- заборона роботи торговельно-розважальних центрів (окрім роботи в них суб’єктів господарювання, зазначених у винятках);

- заборона приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів;

- заборона приймання відвідувачів спортивними залами, фітнес-центрами та робота басейнів;

- заборона роботи непродовольчих ринків (робота продовольчих ринків буде дозволена з обмеженнями).

Продовжить працювати громадський транспорт.

Також у зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльність автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2878 | Переглядів: 308Дата публікації: 19:28 07.01.2021