Різдвяне привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук

Дорога громадо Харківщини! Вітаю усіх харків’ян та жителів області зі світлим святом Різдва Христового!

Це велике християнське свято водночас є глибоко родинним для українців. З ним пов’язані наші найдавніші та найкращі традиції.

Різдвяні дні сповнюють наші серця любов'ю і теплом. У Святвечір різні покоління українських родин збираються разом за одним столом зі щедрою кутею.

Нехай у ці дні у ваших домівках лунають радісні колядки, а щирі побажання здоров’я та добробуту справджуються протягом усього року.

Нехай яскраве світло Вифлеємської зірки дарує тепло та віру в майбутнє, надихаючи на нові звершення.

Христос ся рождає!

Славімо Його!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2876 | Переглядів: 225Дата публікації: 17:13 06.01.2021