На Харківщині створено найбільшу в Україні об’єднану територіальну громаду

На Харківщині створено найбільшу в Україні об’єднану територіальну громаду

До складу Лозівської ОТГ увійшли 23 громади. Рішення про її створення ухвалили в ході сесії Лозівської міської ради 31 серпня.

«Загалом населення новоствореної територіальної громади складає понад 74 тисяч осіб, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – Упевнена, що жителі Лозівщини разом зі створенням громади отримають нові потужні можливості для розвитку. Адже наразі децентралізація, ініційована Президентом України, є однією з найефективніших реформ у державі. Громади на місцях вперше в історії України отримали реальні фінансові ресурси для розвитку та мають можливість самостійно, не очікуючи команд з Києва, визначати пріоритетні проекти та реалізовувати їх».

Керівник області привітала жителів Лозівщини зі створенням об'єднаної громади та побажала успіхів, наснаги й розвитку.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/284 | Переглядів: 34Дата публікації: 10:34 03.09.2018