Енергетиків Нововодолажчини привітали з професійним святом

Енергетиків Нововодолажчини привітали з професійним святом

Щороку 22 грудня в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з періодом найкоротших днів і найдовших ночей у році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства.

З нагоди свята заступник голови районної державної адміністрації Анастасія Мащенко та керівник апарату РДА Оксана Гребенюк завітали до Нововодолазького районного відділення АТ «Харківобленерго» аби привітати колектив енергетиків з професійним святом.

У своєму вітальному слові Анастасія Миколаївна зазначила: «Сьогодні неможливо уявити життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії. Від вашого професіоналізму та сумління залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, а відтак і розвиток економіки та повноцінне життя суспільства. Дякую за вашу працю і бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, стабільного функціонування енергетичної галузі та всіляких гараздів».

За доброю традицією кращі працівники галузі отримали Грамоти, подяки та подарунки за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі, трудові здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди професійного свята.
Альбом: Енергетиків Нововодолажчини привітали з професійним святом
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2836 | Переглядів: 305Дата публікації: 10:29 22.12.2020