22 грудня - День енергетика

22 грудня - День енергетика

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!

Щиро вітаю всіх вас з Днем енергетика!

Ваше професійне свято — це той щорічний рубіж, коли підсумовуються досягнення та внесок працівників енергетичного сектору в розвиток економіки України.

Успішна робота кожної окремої галузі народного господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Щоденна робота кожного з Вас — від електромонтера до керівника вищого рангу — забезпечує не лише світло та тепло у кожній оселі, а й енергетичну безпеку країни в цілому.

Прийміть найщтріші слова вдячності за сумлінну наполегливу працю з побажаннями міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги та успіхів у роботі. Зі святом!

З повагою, Анастасія МАЩЕНКО

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2835 | Переглядів: 288Дата публікації: 07:19 22.12.2020