З Днем адвокатури України!

З Днем адвокатури України!

Вітання заступника голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Від щирого серця вітаю адвокатів району та їх помічників з професійним святом - Днем адвокатури!

Почесна й нелегка місія з відстоювання справедливості вимагає від адвоката високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей — честі, гідності, відданості справі й наполегливості. Без вашої правової допомоги неможливий справедливий результат вирішення справ у судах .

З нагоди вашого професійного свята бажаю вам нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпеченні права кожної людини на кваліфіковану правову допомогу.

Мудрості вам, мужності й витримки у здійсненні цієї високої професійної місії!

Нехай здійсняться найзаповітніші ваші мрії. Хай у ваших оселях завжди буде мир та злагода, і надалі у вас вистачить сил, здоров’я і бажання бути в строю, передавати свій життєвий та творчий досвід молодому поколінню.

Нехай людська повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі на ниві служіння Закону.

З повагою, Анастасія МАЩЕНКО

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2831 | Переглядів: 268Дата публікації: 08:11 19.12.2020