Представники РДА, на чолі з заступником голови Анастасією Мащенко, взяли участь у селекторній нараді, яка відбулась 16 грудня під керівництвом голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук .

Учасники наради обговорили питання, пов’язані з передачею майна, яке наразі знаходиться на балансі 27 райдержадміністрацій, їхнім правонаступникам. За процедурою майно передаватиметься на баланс новостворених районів, а далі – на баланс відповідних ОТГ.

«Почати потрібно з питань інвентаризації комунальної власності громад 27 районів, які повинні бути ліквідовані на цьому етапі децентралізації. Прошу голів ОТГ з розумінням поставитися до цього і разом з головами 27 РДА відпрацювати ці моменти: що ви готові взяти на свій баланс, що – ні, і в такому разі аргументувати», - звернулася голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук до учасників наради.

Також під час селектору обговорили питання перевезення пільгового контингенту пасажирським транспортом. Зокрема, можливі шляхи вирішення проблеми перевезення пільговиків у залізничному транспорті.

Альбом: У Харківській ОДА обговорили питання реорганізації районних державних адміністрацій
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2827 | Переглядів: 244Дата публікації: 13:10 17.12.2020