Зі святом, шановні працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану!

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Протягом життя кожен із нас неодноразово звертається до органу РАЦС. З нього життя починається, з ним і закінчується. Саме там батьки отримують свідоцтва про народження своїх малюків, саме там вноситься і останній запис за життя людини.

Ми звертаємось до РАЦСу й тоді, коли хочемо змінити прізвище, національність чи ім’я, а також з метою пошуку родичів, оформлення усиновлення чи розлучення. Тому працівники цього держоргануу не тільки фахівці в питаннях цивільного та сімейного права, а ще й психологи.

Шановні працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану!

З нагоди професійного свята бажаю, щоб ваші кораблі професійного та життєвого спрямування ніколи не збивалися з курсу, а кількість зареєстрованих радісних подій значно перевищувала сумні. Міцного вам здоров’я, особистого щастя, благополуччя та сімейного затишку.

Анастасія Мащенко

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2825 | Переглядів: 176Дата публікації: 07:56 18.12.2020