Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати одноразову матеріальну допомогу
Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати одноразову матеріальну допомогу

Поділитися новиною:

Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати одноразову матеріальну допомогу

Харківська обласна служба зайнятості пропонує роботодавцям, вимушеним через обмежувальні протиепідемічні заходи скоротити діяльність, до 21 грудня подавати документи на отримання одноразової матеріальної допомоги!

Ця виплата призначена для збереження робочих місць юридичним особам, які використовують найману працю. Основний вид економічної діяльності роботодавців не має входити до «Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи», визначеного Кабінетом Міністрів України у постанові №1236 від 09.12.2020 року.

Необхідно підготувати такі документи – заяву встановленої форми; копію наказу про скорочення тривалості робочого часу; копію відомостей про найманих працівників, яким призначається допомога, за встановленою формою. Сформований пакет документів можна подати двома способами: у паперовому вигляді безпосередньо до центру зайнятості або надіслати скановані копії на електронну адресу центру зайнятості.

Із детальним порядком надання одноразової допомоги, переліком видів діяльності, зразками документів можна ознайомитись на сайті державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/odnorazova-materialna-dopomoga!

 

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua

 

Альбом: Служба зайнятості пропонує роботодавцям отримати одноразову матеріальну допомогу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2823 | Переглядів: 351Дата публікації: 10:19 17.12.2020