Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шановні громадян! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час зимових свят
Шановні громадян! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час зимових свят

Поділитися новиною:

Шановні громадян! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються новорічні та різдвяні свята, які традиційно супроводжуються радісним очікуванням казки та дива. Однак, якщо не приділяти достатньої уваги заходам безпеки, казка в мить може перетворитися на трагедію.

У місцях масового перебування людей, у навчальних закладах тощо рятувальники вже проводять ряд організаційних та практичних заходів з метою запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій у святкові дні. Проте найбільше загорянь у цей період стається у житловому секторі.

 

Тож особовий склад Служби порятунку «101» наголошує на необхідності виконувати основні правила пожежної безпеки:

- Зокрема, встановлюючи ялинку, потурбуйтеся про те, щоб вона не перекривала шляхи для евакуації людей, а також мала міцну стійку основу.

- Не можна прикрашати ялинку свічками з відкритим вогнем, легкозаймистими матеріалами та виробами (наприклад, ватою, пінопластом), пошкодженими електричними гірляндами.

- Зважте, що потужність лампочки гірлянди не повинна перевищувати 25 Вт. Бенгальські вогні запалюйте якомога далі від ялинки.

- У жодному разі не залишайте малолітніх дітей удома на самоті, оскільки дитячі пустощі з вогнем, гірляндами тощо можуть призвести до пожежі.

- Якщо ж сталося загоряння, першочергово треба знеструмити приміщення та викликати Службу порятунку «101».

 

Одним з важливих напрямів роботи ДСНС України є запобігання виникненню надзвичайних подій та ситуацій через піротехнічну продукцію, яку громадяни полюбляють застосовувати у святкові дні. Спільно з працівниками поліції рятувальники перевіряють місця можливого несанкційованого зберігання та реалізації не сертифікованих піротехнічних засобів (на відкритих латках, у кіосках чи на ринках). Завдяки проведеній протягом останніх кількох років роботі у цьому секторі, сьогодні все рідше зустрічаються непризначенні для продажу піротехніки пункти. Рятувальники закликають купувати піротехнічні засоби лише у спеціально призначених магазинах, за наявності сертифікатів на товар та відповідного маркування на ньому.

 

Рятувальники нагадують основні правила безпечного використання піротехнічних виробів:

- Заборонено застосовувати вологу піротехніку, з явними механічними пошкодженнями, з простроченим терміном придатності.

- Перед запусканням салюту необхідно його добре закріплювати.

- Застосовувати піротехнічні вироби треба подалі від місць із масовим перебуванням людей, ліній електропередач, лісових масивів тощо, не можна запускати їх з балконів та дахів.

 

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, що тільки при дотриманні цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.

https://kh.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/15489.html

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2819 | Переглядів: 412Дата публікації: 11:50 16.12.2020