Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Робота шкіл 8-24 січня. Рекомендації МОН
Робота шкіл 8-24 січня. Рекомендації МОН

Поділитися новиною:

Робота шкіл 8-24 січня. Рекомендації МОН

Через посилення карантинних заходів учням заборонено відвідувати школи у цей період, водночас заклади зможуть оголосити канікули.

Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

Нагадаємо, відповідно до Постанови Кабінету міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження.

У цей період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

«Просимо вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі. Зокрема – за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів «Всеукраїнська школа онлайн», - закликають у міністерстві.

Водночас Міністерство освіти й науки України рекомендує розглянути можливість, за потреби,  оголосити на цей час канікули з врахуванням положень частин 3 та 4 статті 10 закону «Про повну загальну середню освіту».

Так, у частині 3 вказано, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що розпочинається 1 вересня, триває не менш ніж 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Частина 4 пояснює, зокрема, що структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, занять, а також форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою.

Крім того, згідно із законом, тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менш ніж 30 календарних днів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2817 | Переглядів: 328Дата публікації: 10:28 16.12.2020