Видатки для забезпечення потреб чорнобильців буде збільшено

Видатки для забезпечення потреб чорнобильців буде збільшено

14 грудня уряд схвалив розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2020 рік».

Документ передбачає збільшення обсягу видатків у сумі 180,2 млн грн.

Збільшення забезпечить виплату щомісячної грошової компенсації, а саме:

- компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій І та ІІ;

- компенсацій батькам потерпілих дітей за період відсутності харчування в закладах освіти;

- компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю;

- допомоги на оздоровлення та в разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«Найближчим часом кошти будуть спрямовані у регіони для подальшого цільового використання», - повідомляють у Міністерстві соцполітики України.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2816 | Переглядів: 175Дата публікації: 09:43 16.12.2020