На Харківщині додатково залучать понад 14 млн на боротьбу з COVID-19

На Харківщині додатково залучать понад 14 млн на боротьбу з COVID-19

Відповідне розпорядження №793 від 11 грудня підписала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.

Згідно з документом загальна сума перерозподілу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам склала 14 млн 350 тисяч гривень. Кошти спрямують на закупівлю систем безперебійного живлення та апарати штучної вентиляції легень.

Відповідне рішення 9 грудня підтримав депутатський склад постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради.

Нагадаємо, під час засідання Кабінету Міністрів України Айна Тимчук назвала боротьбу з розповсюдженням COVID-19 своїм головним пріоритетом на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2807 | Переглядів: 195Дата публікації: 11:39 14.12.2020