Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Привітання голови Харківської ОДА Айни Тимчук з державним святом - Днем місцевого самоврядування
Привітання голови Харківської ОДА Айни Тимчук з державним святом - Днем місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Привітання голови Харківської ОДА Айни Тимчук з державним святом - Днем місцевого самоврядування

Децентралізація відкрила перед нашою країною нові можливості. Завдяки адміністративній реформі органи місцевого самоврядування отримали реальні інструменти для вирішення справді важливих для своїх громад питань.

Сьогодні саме працівники місцевого самоврядування та депутати місцевих рад вирішують, як розвивати свою територію: будувати дитячі садки чи школи, медичні амбулаторії чи дороги. Вони знають, чого громада потребує найбільше - і бачать оптимальні шляхи вирішення головних питань. До них люди звертаються з проханнями і пропозиціями, їм довіряють. Саме місцеві ради сьогодні уособлюють владу і формують ставлення людей до держави взагалі.

Хочу привітати нещодавно обраних голів та депутатів місцевих громад Харківщини.

Колеги, ваша перемога – тільки початок. Разом із голосами жителів регіону ви отримали великий кредит довіри та відповідальність – і перед людьми, і перед державою. Сьогодні ви маєте багато повноважень та реальні фінансові ресурси для розвитку територій. Вірю, що ви скористаєтеся цими ресурсами ефективно.

У нас з вами попереду непроста задача – завершити процес реформування територіального устрою Харківщини, об’єднати територіальні одиниці області у 7 районів: дієвих, функціональних, успішних. Адже мета децентралізації – не просто змінити систему влади, а покращити життя кожного українця.

Хочу наголосити: маєте мою повну підтримку в реалізації реформи. Упевнена, що це – важлива передумова подальшого успішного розвитку Харківської області.

У цей день хочу побажати вам наснаги, сил, нових ідей, успіхів у роботі та затишку в родинах.

Вірю, що разом ми виведемо наш регіон на новий рівень розвитку!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2792 | Переглядів: 402Дата публікації: 13:05 07.12.2020