Нововодолазька РДА долучилась до флешмобу з нагоди Дня української хустки

Нововодолазька РДА долучилась до флешмобу з нагоди Дня української хустки

Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з’явилося зовсім недавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.

Започатковане свято з метою, об’єднаня жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

Дівчата та жінки раніше носили хустку впродовж усього року. При цьому вона була обов’язковим головним убором заміжньої жінки. Хустка була ознакою соціального стану жінки: молодиці носили білі або яскраві хустки, старші жінки – темні, вдови – чорні. Вона також свідчила і про рівень достатку родини, адже заможні жінки покривали голову хустками із дорогих тканин, бідні – із дешевших.

Цього дня з нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі "Зроби фото з хусткою". Долучились до нього і працівниці Нововодолазької районної державної адміністрації

Хустка життя, як її називають у народі, – нетлінна пам'ять про наших мам, бабусь, прабабусь – берегинь українського роду, тож нехай цей символ буде незмінним оберегом від усього злого і недоброго!

Альбом: Нововодолазька РДА долучилась до флешмобу з нагоди Дня української хустки
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2785 | Переглядів: 266Дата публікації: 13:36 07.12.2020