З Днем місцевого самоврядування!

З Днем місцевого самоврядування!

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Від щирого серця вітаю ва із професійним святом!
Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ.

Кожен, кого громада обрала представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, несуть відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сердечно бажаю всім миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад, для розвитку нашого району та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

З повагою, Анастасія Мащенко

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2784 | Переглядів: 247Дата публікації: 08:21 07.12.2020