Зі святом, дорогі захисники!

Зі святом, дорогі захисники!

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Шановні воїни, захисники!
Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України - святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.
Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі.
Від щирого серця вітаю всіх, хто захищав нашу державу, хто стоїть на варті сьогодні, і тих, хто в майбутньому виконуватиме цей обов’язок. Нехай любов до України та людська повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння Батьківщині.
Бажаю всім українським військовослужбовцям миру, натхнення, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і сподівань.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2783 | Переглядів: 282Дата публікації: 08:01 06.12.2020