Перший дзвінок пролунав у навчальних закладах Нововодолажчини

Перший дзвінок пролунав у навчальних закладах Нововодолажчини

Перше вересня – це, напевне, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Цього року 1 вересня є особливим, оскільки усі першокласники будуть навчатися за новим Державним стандартом. Оновлений зміст освіти, нові методики навчання та сучасне освітнє середовище – такі основні складові нової української школи.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

В урочистих лінійках у навчальних закладах району з нагоди Дня знань взяли участь представники влади, депутатського корпусу, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські та селищні голови.

Роман Мерзлікін - голова Нововодолазької районної державної адміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Балюк, заступник голови районної державної адміністрації Анна Вержековська,  голова районної ради Світлана Ротач, депутат Харківської обласної ради Микола Купрєєв, начальник відділу економіки районної державної адміністрації Наталія Цимбал та завідувач сектору містобудування, архітектури та цивільного захисту районної державної адмінітрації В’ячеслав Кузнєцов відвідали першовересневі заходи у ліцеях району.

Багато гарних слів та побажань у цей святковий день пролунали на адресу учнів, вчителів та батьків. Не обійшлося і без подарунків. Цього дня усі першокласники Нововодолажчини отримали від районної влади подарункові набори зі шкільним приладдям, а також цінні подарунки для педагогічно-учнівських колективів навчальних закладів..

А на завершення свята під звуки шкільного дзвоника, найменші школярі в супроводі своїх старших товаришів попрямували на перший в своєму житті урок.

Альбом: Перший дзвінок пролунав у навчальних закладах Нововодолажчини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/278 | Переглядів: 91Дата публікації: 09:36 03.09.2018