3 грудня Міжнародний День людей з обмеженими можливостями
3 грудня  Міжнародний День людей з обмеженими можливостями

3 грудня Міжнародний День людей з обмеженими можливостями

Звернення заступника голови районної державної адміністрації

Так сталося, що на долю цих людей випали нелегкі випробування: щодня вони долають труднощі, виявляючи стійкість духу та непохитну віру в життя, якій можуть позаздрити більшість здорових людей. Своїми успіхами в спорті, науці, громадському житті вони доводять, що завдяки внутрішній силі і цілеспрямованості можна досягти значних висот, та разом з тим, ці люди потребують нашої підтримки.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність усім, хто опікується особами з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної допомоги є проявом милосердя, людяності та любові до ближнього.

Від усього серця зичу всім міцного здоров’я (наскільки це можливо), тепла від рідних, натхнення та бадьорості духу. Бажаю й надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей та сили волі.

Анастасія Мащенко

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2778 | Переглядів: 220Дата публікації: 08:20 03.12.2020