Долучились до благодійного руху Щедрий вівторок

Долучились до благодійного руху Щедрий вівторок

Заступник голови РДА разом зі школярами відвідали літніх людей, що потребують підтримки

Сьогодні в багатьох країнах світу відзначається Щедрий вівторок - глобальний благодійний рух або Всесвітній день добрих справ. Ініціатива зародилася у Сполучених Штатах та вже традиційно проходить у вівторок після Дня подяки. Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти в 2018 році. Головна мета цього дня – заохочувати людей до будь-яких форм благодійності.

Підтримали ініціативу та долучились до благодійного руху і районна державна адміністрація разом з учнями 10-го класу Нововодолазької санаторної школи. Заступник голови РДА Анастасія Мащенко разом з дітьми відвідали одиноку сім’ю поважного віку та вручили продуктовий набір.

Допомогти за бажання може кожен. І не важливо кому саме і яким чином. Головне у такій справі – усвідомити її важливість і робити це щиро. Іноді добре слово і тепле ставлення можуть допомогти більше, ніж ми можемо собі уявити.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2775 | Переглядів: 230Дата публікації: 11:57 01.12.2020