В урочистому прийомі, який відбувся в ХОДА 26 листопада, взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Анастасія Мащенко

На початку зустрічі заступник голови ХОДА Тарас Пастух привітав присутніх з Днем працівників сільського господарства України та підкреслив високі показники роботи аграріїв Харківщини цього року. Кращих фахівців традиційно було відзначено Подяками та Грамотами обласного та міністерського рівнів. Серед нагороджених і наш земляк Сергій Суржко (фізична особа-підприємець) – він отримав Диплом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Щиро вітаємо Сергія Євгенійовича з високою відзнакою та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та особистому житті. Дякуємо всім представникам галузі за невтомну й самовіддану працю, вміле господарювання та особистий внесок у розвиток сільського господарства району.
Альбом: Працівники сільського господарства Харківщини отримали нагороди до професійного свята
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2762 | Переглядів: 328Дата публікації: 09:33 27.11.2020