Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Аудитори Харківщини за 10 місяців цього року виявили фінансових порушень на 928 млн гривень
Аудитори Харківщини за 10 місяців цього року виявили фінансових порушень на 928 млн гривень

Поділитися новиною:

Аудитори Харківщини за 10 місяців цього року виявили фінансових порушень на 928 млн гривень

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби повідомляє!

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-жовтня 2020 року, за результатами проведених ревізій встановлено фінансових порушень на загальну суму майже 928 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 243,4 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 73 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту, за результатом впроваджених рекомендацій, складає суму понад 237 млн гривень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 131 посадову особу, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори до об’єктів контролю застосували 42 фінансових санкції.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів, перед органами прокуратури та об’єктами контролю, ініційовано пред’явлення 21-го цивільного позову.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 27-ми ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

 

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2751 | Переглядів: 392Дата публікації: 10:55 23.11.2020