З Днем Гідності та Свободи!

З Днем Гідності та Свободи!

Звернення заступника голови районної державної адміністрації

Шановні жителі Нововодолажчини!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи!
Події двох майданів в Україні стали підтвердженням того, що українці є  сильною, суверенною і незалежною нацією.
   Ми відродилися як сучасна європейська  нація,  нація  гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.
   І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках  краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
     Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!
     Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!
З повагою, Анастасія МАЩЕНКО
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2746 | Переглядів: 150Дата публікації: 20:14 20.11.2020