До відома керівників підприємств та суб’єктів підприємницької діяльності району!

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації, які є учасниками Партнерської платформи Програми Федерального міністерства економіки і енергетики  Німеччини для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма), інформують щодо можливості он-лайн участі у коопераційній сесії з Німеччиною в рамках вищезазначеної Програми.

Дана Програма спрямована на кооперацію з німецьким бізнесом як інструмент підтримки зовнішньоекономічної діяльності підприємств країн-партнерів та розвиток управлінських компетенцій у сфері міжнародної кооперації, зокрема для кооперації, зокрема для кооперації з німецьким бізнесом.

Програма реалізується у тісній співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини.

Цільовою групою для бізнес-сесії у Німеччини є менеджери середньої та вищої ланки підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом різних секторів економіки.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, наразі дана Програма реалізується у он-лайн режимі.

Більш детальна інформація про Програму розміщена на офіційному сайті Програми за наступним посиланням:  https://ukraine.managerprogramm.de/ у розділі «Програма для менеджерів».

Презентація Програми та основних цільових груп на 2021 рік додаються.

Приєднані документи:

2021_Industry 4_ua_online 2021_Енергоефективність_ua_online 2021_кооперація_ua_online 2021_харчова_ua_online Презентація_участь у Програмі онлайн-2020
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2745 | Переглядів: 153Дата публікації: 13:36 20.11.2020