Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Захисників України запрошують долучитися до проведення «уроків звитяги»
Захисників України запрошують долучитися до проведення «уроків звитяги»

Поділитися новиною:

Захисників України запрошують долучитися до проведення «уроків звитяги»

Мінветеранів пропонує військовослужбовцям взяти участь в уроках у 5-11 класах, які будуть присвячені Дню Гідності та Свободи

«Уроки звитяги» – це просвітницький проєкт Міністерства у справах ветеранів, започаткований спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики та Інститутом національної пам'яті України. Метою проєкту є формування у молоді образу сучасного захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України до сьогодення.

Для того, щоб взяти участь у проведенні «уроків звитяги», потрібно звернутися до  ветеранських спільнот, місцевих управлінь освіти або керівництва загальноосвітніх закладів.

Для проведення ветеранами «уроків звитяги» експертною групою національно-патріотичного виховання Мінветеранів спільно з фахівцями міжвідомчої групи з цього проєкту розроблені методичні матеріали. 

День Гідності та Свободи – свято, що відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

https://kharkivoda.gov.ua/news/105758

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2730 | Переглядів: 529Дата публікації: 14:03 10.11.2020