Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім\

На останньому тижні перед шкільними заняттями, Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів соціальну акцію «Збери дитину до школи».

Ця Акція направлена на те, щоб підтримати сім'ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Шкільна форма, необхідна канцелярія тощо –  це те, чого чекають маленькі діти. В цьому році, завдяки акції вдалося забезпечити канцелярськими наборами та шкільним одягом 15 дітей.

Ми вдячні кожному учаснику акції за можливість разом дарувати допомогу і турботу тим, хто цього потребує.

Колектив Нововодолазького РЦСССДМ

Альбом: Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів соціальну акцію «Збери дитину до школи»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/273 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:02 31.08.2018