Зі святом, шановні працівники культури та аматори народного мистецтва

Зі святом, шановні працівники культури та аматори народного мистецтва

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Нововодолажчини!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Своєю щоденною працею ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва, зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, збагачуєте духовну скарбницю українського народу. Від душі бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, творчого натхнення та прагнення до самовдосконалення.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях, а високий професіоналізм та енергія й надалі слугують розквіту Нововодолажчини та держави в цілому!
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2726 | Переглядів: 331Дата публікації: 08:15 09.11.2020