Будьте обережними з вогнем!

Будьте обережними з вогнем!

З початку року на Харківщині виникло 8390 пожеж, що не лише завдали матеріальних збитків, але й забрали життя 95 осіб

Восени, як правило, із пониженням температури навколишнього середовища суттєво збільшується кількість пожеж у житловому секторі.
Зазвичай, основними причинами виникнення займань і, як наслідок, загибелі людей є власна недбалість громадян та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. А з настанням опалювального сезону пожежі в житловому секторі найчастіше виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики, зокрема:
- не паліть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
- перевіряйте справність печей та димарів перед експлуатацією;
- не розводьте вогонь у печах з тріщинками і забитими димарями;
- не варто розміщувати поруч з піччю легкозаймисті та горючі речовини, або використовувати їх для розпалу печі, сушити одяг за допомогою печі;
- важливо мати облаштований металевий килимок біля дверцят печі;
- при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2719 | Переглядів: 336Дата публікації: 11:02 03.11.2020