Зі святом, шановні працівники соціальної сфери району!

Зі святом, шановні працівники соціальної сфери району!

Вітання заступника голови районної державної адміністрації

Шановні працівники соціальної сфери Нововодолажчини!

Щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом!

Щоденно ви піклуєтесь про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт, займаєтесь питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства.

Ви творите добро та виявляєте милосердя, і робите це не тільки за службовим обов’язком, але й за велінням совісті та покликом душі.

Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення. Ваша щоденна праця є запорукою того, що велика кількість громадян, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного.

Серед вас є працівники різного фаху. Стаж служби одних обчислюється не одним десятком років і ті, у кого ця служба лише розпочинається. Але в кожного з вас за плечима багатий життєвий досвід роботи з людьми, великі професійні знання, високе почуття відповідальності, бажання працювати.

Щиро дякую фахівцям управління соціального захисту населення, працівникам Територіального центру соціального обслуговування громадян, працівникам Пенсійного фонду, філії районного центру зайнятості населення, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - всім  працівникам соціальної сфери району за невтомну та самовіддану працю. Ви – люди з великим серцем.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку та благополуччя. Хай добро завжди  повертається до вас сторицею, здійснюються мрії, а кожен день буде сповнений щасливими моментами та радісними подіями!

З повагою, Анастасія МАЩЕНКО

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2711 | Переглядів: 294Дата публікації: 10:23 30.10.2020