Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
День визволення України від фашистських загарбників
День визволення України від фашистських загарбників

Поділитися новиною:

День визволення України від фашистських загарбників

Звернення заступника голови районної державної адміністрації

Шановні ветерани, мешканці Нововодолажчини! 

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України!

Сьогодні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняюся і висловлюю слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам воєнних дій, партизанам.

Час минає, але в пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю в ті страшні роки, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас щодня.

Шановні ветерани, від усього серця бажаю вам миру, довгих років життя, турботи рідних, наснаги та оптимізму! А всім жителям Нововодолажчини - добра і здоров’я, благополуччя і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання Нововодолазького краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

З глибокою шаною і повагою, Анастасія Мащенко

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2707 | Переглядів: 521Дата публікації: 08:20 28.10.2020