Спеціалісти РЦСССДМ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо створення та діяльності патронатних сімей
Спеціалісти  РЦСССДМ провели  інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо створення та діяльності патронатних сімей

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все актуальнішою та болючішою темою для нашого суспільства, проте завдяки політиці нашої держави, пріоритети надаються не збільшенню кількості інтернатних закладів, а розвитку сімейних форм виховання дітей.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить значну роботу щодо пропаганди та створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, щоб забезпечити право кожної дитини, яка є сиротою, або втратила батьківське піклування на зростання і розвиток у сімейному оточенні.

Нещодавно спеціалісти  центру в рамках кампанії  «Патронат над дитиною» провели  інформаційно-роз’яснювальну роботу з місцевими мешканцями щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, порядок створення та діяльності патронатних сімей.

Метою заходу є пошук кандидатів в прийомні батьки, патронатні вихователі та привернення уваги громадян до сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Довідково: Патронат над дитиною є інноваційною послугою підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

За детальнішою інформацією звертатися за адресою: Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, смт Нова Водолага, вул.Гагаріна,7, кімната 6, телефон для довідок 4-24-43.

Альбом: Патронат над дитиною
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2702 | Переглядів: 439Дата публікації: 11:25 23.10.2020