Триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Документи на участь можна подати до 17:00 3 листопада 2020 року.

Для участі в конкурсному відборі заявник проєкту (центральний або місцевий орган виконавчої влади; органи місцевого самоврядування, агенції регіонального розвитку, створені відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики») подає через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua документи (заявку на участь, інформаційну картку проєкту та опис проєкту, оформлені відповідно до вимог, визначених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120 (у редакції наказу Мінрегіону від 15.04.2020 № 93) «Про затвердження вимог до опису та інформаційної картки проєкту регіонального розвитку, який може реалізовуватися коштом державного бюджету, отриманим від Європейського Союзу»).

Телефон для довідок: (044) 207-17-21; електронні адреси: bondar@minregion.gov.ua, budykoo@minregion.gov.ua.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2686 | Переглядів: 275Дата публікації: 14:12 19.10.2020