Урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО

Урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО

Сьогодні в селі Рокитне на фасаді сільського будинку культури урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Володимиру Тимченку.

Вшанувати пам’ять героя-земляка прибули керівництво району та сільської ради, рідні, друзі, школярі та небайдужі односельчани.

Захід розпочався проникливими словами ведучих про часи, які нині переживає наша держава та звучанням Гімну України. На адресу героя та його родини звучали слова шани і подяки; учасники художньої самодіяльності виконали зворушливу тематичну пісню.

По завершенні мітингу до пам’ятної дошки присутні поклали квіти та вшанували героя хвилиною мовчання.

Довідково: Народивсі Володимир Юрійович Тимченко в 1962 році в селі Єгіндибулак Карагандинської області Казахської РСР. Зі шкільних років мешкав у селі Мокра Рокитна Нововодолазького району.

З початком війни постійно намагався потрапити на службу. 16 серпня 2016 року підписав контракт. Був водієм взводу матеріального забезпечення 109-го батальйону 10-ї бригади.

22 листопада 2017 року поблизу міста Золоте (Попаснянського району) в кабіну автоцистерни влучила ПТКР – поранень зазнали двоє військових, яких відразу евакуювали на МТ-ЛБ. Володимира з важкими пораненнями доставили до лікарні ім. Мечникова в місті Дніпро. Лікарі близько трьох тижнів боролися за його життя. Помер 11 грудня 2017 року. Похований в селі Рокитне.

Указом Президента України №189/2018 від 27.06.2018 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам’ять герою!

Альбом: Урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2683 | Переглядів: 324Дата публікації: 11:18 13.10.2020