Атестаційний концерт на підтвердження звання «зразковий»

Атестаційний концерт на підтвердження звання «зразковий»

11 жовтня в Просянському сільському Будинку культури відбувся атестаційний концерт зразкового аматорського хореографічного колективу «Сяйво» на підтвердження звання «зразковий».

Це важлива подія для колективу, адже шлях до почесного звання лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, велику працю та наполегливість. Керівник колективу Юлія Марюхна - талановитий хореограф, яка наполегливо і завзято навчає дітей основам танцю, підвищує культурний рівень своїх вихованців, дає можливість кожній дитині поринути у вирій творчого піднесення.

Під час концерту юні артисти старанно і відповідально демонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості.

Рівень фахової майстерності визначала оглядова комісія: завідувач відділу обласного центру культури та мистецтва Олена Акименко (секретар комісії); викладач вищої категорії з народної хореографії Харківського вищого коледжу мистецтв Ярковська Наталія; хореограф- викладач, балетмейстер-постановник театру «Ланжерон», член Національної хореографічної спілки України, провідний методист обласного центру культури мистецтв Дмитро Попов; лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, лауреат премії «Молода людина року», член Національної хореографічної спілки України, Віцепрезидент Слобожанського культурного інтеграційного центру, викладач вищої категорії Харківського вищого коледжу мистецтв, балетмейстер-постановник народного ансамблю народного танцю «Закаблуки» Марина Рудишина.

По завершенні заходу зі словами подяки та побажань нових творчих злетів до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв, голова районної ради Світлана Ротач та Просянський сільський голова Олександр Вітер. Учасники хореографічного колективу отримали солодощі від керівництва району та сільської ради і тепер з нетерпінням чекають на рішення комісії.

Районна державна дміністрація щиро бажає колективу «Сяйво» творчого натхнення, наполегливості та нових досягнень!

Альбом: Атестаційний концерт на підтвердження звання «зразковий»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2677 | Переглядів: 253Дата публікації: 10:30 12.10.2020