«На крилах пам’яті»

«На крилах пам’яті»

10 жовтня в Нововодолазькому районному будинку культури відбувся Відкритий міжрайонний фестиваль військово-патріотичної пісні .

З напутніми словами до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації та голова районної ради Світлана Ротач. Керівництво району акцентували увагу на важливості відродження національних традицій, виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації української патріотичної пісні.
Бурхливі емоції та незрівняні враження викликали виступи всіх учасників заходу. Зі сцени лунали пісні, пов’язані і з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну. Кожен номер вирізнявся оригінальністю та артистизмом.

Рішенням журі 3-тє місце у фестивалі посіли: Інна Заріченець (Станичненський СБК), Ольга Палюк (Нововодолазький РБК), Олена Леле (Федорівський СК);
2-е місце - вокальний дует «Ідилія» (Куп’янський РБК) та народний гурт естрадної пісні «Сім нот» (Балаклійський РБК);
1-е місце - Ірина Цимбал (Нововодолазький РБК).
Володарями Гран-Прі стали гості фестивалю Народний аматорський гурт «Перфоменс» (Дергачівський РБК).
Переможці та призери конкурсу отримали грамоти та грошову винагороду, а всі інші учасники заходу – Подяки за участь.
Крім призових місць було кілька номінацій, які знайшли своїх володарів: «Надія фестивалю» - Кристина Талвердієва (Миколаївський СБК), «За популяризацію військово-патріотичнрої пісні» Тетяна Шостак (Ватутінський СБК), "Майбутнє покоління" Олександра Шевченко (Нововодолазький РБК).

Фестиваль відбувся за підтримки Нововодолазької районної державної адміністрації, Нововодолазької районної ради та Нововодолазької районної Спілки ветеранів Афганістану, без глядачів та з дотриманням карантинних норм.
Дякуємо учасникам конкурсу! До нових зустрічей…
Альбом: «На крилах пам’яті»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2675 | Переглядів: 261Дата публікації: 20:46 10.10.2020