28 серпня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом з головою районної ради Світланою Ротач та головою Старовірівської сільської ради Миколою Біндусом урочисто вручили ключі від автомобіля Renault Duster в.о. головному лікарю КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Нововодолазького району» Роману Єгорову для Старовірівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Представники районної влади та в.о. головного лікаря  КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги Нововодолазького  району»  привітали місцевих жителів з даною подією та відзначили, що в регіоні системно покращується якість надання медичних послуг населенню, а новий сучасний легковий автомобіль для амбулаторії сімейної медицини – це вагомий внесок у розвиток медичної галузі на місцях. Це дозволить сімейному лікарю оперативно приїздити на виклик до пацієнта та створювати комфортні умови для лікаря під час виїзду до пацієнтів додому.
 Представники Старовірівської територіальної громади щиро дякували районній владі за увагу до проблем сільських жителів.

Альбом: Представники влади урочисто вручили ключі від автомобіля Renault Duster в.о. головному лікарю амбулаторії АЗПСМ
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/267 | Переглядів: 69Дата публікації: 09:10 30.08.2018