З днем працівників служби карного розшуку!

З днем працівників служби карного розшуку!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники та ветерани служби карного розшуку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

На ваші плечі покладається нелегка робота з розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих. Ваша праця вимагає залізної волі та високого професіоналізму. Щира вдячність вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та відданість справі.

У день професійного свята бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди, професійної удачі та творчої активності у нелегкій діяльності. Нехай у роботі міцніють сили, мудро завершуються всі справи, а повсякденні проблеми знаходять справедливе вирішення!

З повагою, Андрій АНДРЄЄВ

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2657 | Переглядів: 166Дата публікації: 08:22 05.10.2020