Зі святом, шановні працівники освіти!

Зі святом, шановні працівники освіти!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні освітяни Нововодолажчини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем вчителя. Ваша професія – одна з найблагородніших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Та ви гідно виконуєте свою місію, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, особистого щастя та нових педагогічних звершень.

З повагою, Андрій АНДРЄЄВ

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2656 | Переглядів: 211Дата публікації: 20:27 03.10.2020