1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня - День людей похилого віку та День ветерана

Літній вік людини - зовсім не означає, що вона вже багато на що не здатна, а навпаки: те, що може літня людина, рідко здатні зробити молодші. І мова зовсім не про сили і енергію, а про досвід і терпіння , наполегливість і здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості і толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Щороку 1 жовтня українці, разом з усією світовою спільнотою, засвідчують глибоку пошану людям похилого віку. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Тяжкі випробування випали на долю цих людей. Та, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління - честь, гідність, вихованість, толерантність.

Найбільше багатство літніх людей - їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Від щирого серця бажаємо вам, дорогі ветерани, пенсіонери міцного здоров'я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла - одвічне джерело любові та наснаги - завжди зігріває ваші серця!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2652 | Переглядів: 200Дата публікації: 08:04 01.10.2020