Зі святом, шановні працівники фармацевтичної галузі!

Зі святом, шановні працівники фармацевтичної галузі!

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем фармацевтичного працівника — святом високоосвічених, самовідданих і вкрай відповідальних людей.

Від результатів Вашої роботи залежить, щоб хворий не лише міг отримати необхідні ліки, але й був упевнений у тому, що вони якісні й ефективні.

Ваш професіоналізм та доброчесність — це і швидка допомога, і надійний лікар.

Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого — і професійною порадою, і теплим душевним словом, — щоденно допомагаючи рятувати  тисячі людських життів.

Щиро дякую кожному з Вас — провізорам, фармацевтам, виробникам та дистриб’юторам — за вагомий внесок у справу збереження та захисту здоров’я наших громадян, за Вашу працю та тепло сердець, за відданість обраній справі.

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я і благополуччя. Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде Вас шляхом добра до нових здобутків. Спокою в серці та мирного неба!

З повагою, Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2644 | Переглядів: 22Дата публікації: 08:13 19.09.2020