З професійним святом, дорогі вихователі та працівники дошкільної освіти!

З професійним святом, дорогі вихователі та працівники дошкільної освіти!

Вітання голови районної державної адміністрації

Дорогі вихователі та працівники дошкільної освіти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем вихователя та всіх дошкільних працівників!

Бути вихователем – високе покликання і велика відповідальність.

Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить наше життя і наша надія.

Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Вам, педагоги - «дошкільники»,  довірене найдорожче i найцiннiше, що є в людей i держави – чисті дитячі серця та душі. Саме Ви щодня відкриваєте своїм вихованцям двері у прекрасний  та безмежний світ знань, даруєте їм радість пізнання нового. Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для малюків у дитячому садочку в день радості і щастя.

Висловлюю  Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання наймолодшим мешканцям нашого району!

Бажаю Вам міцного здоров`я, благополуччя, нових творчих успіхів і досягнень, натхнення та оптимізму, вдячності та щирих посмішок Ваших вихованців.

З повагою, Андрій АНДРЄЄВ

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2643 | Переглядів: 322Дата публікації: 08:06 27.09.2020