Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
На Харківщині зберігається тенденція зростання захворюваності на COVID-19
На Харківщині зберігається тенденція зростання захворюваності на COVID-19

Поділитися новиною:

На Харківщині зберігається тенденція зростання захворюваності на COVID-19

Про ситуацію із захворюваністю в регіоні повідомила в.о. головної санітарної лікарки області, завідувачка обласним лабораторним центром Любов Махота.

25 вересня питання розповсюдження в регіоні COVID-19 розглянула регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першої заступниці голови ХОДА Тетяни Єгорової-Луценко.

У своїй доповіді директорка ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Любов Махота відзначила, що в місті Харкові за останні два тижні зареєстровано 3360 випадків захворювання на COVID-19 (це 76,8% від усіх зареєстрованих випадків в області).

«Показник захворюваності на 100 тисяч населення склав 235,5 - це відповідає помаранчевому рівню небезпеки, - сказала Любов Махота. - Якщо взяти темпи приросту, то за останні тижні він склав 19%».

Любов Махота зазначила, що погіршилась епідситуація й на території районів Харківщини, де приріст за останні два тижні склав 18%.

«За останні два тижні випадки реєструвалися в усіх адміністративних одиницях. Загострилась епідситуація в містах Люботині, Чугуєві, Чугуївському, Красноградському та Зачепилівському районах, - відзначила Любов Махота. - Залишаються високими показники в Богодухівському, Великобурлуцькому, Зміївському, Золочівському та Харківському районах».

Також очільниця лабцентру навела дані щодо захворюваності в освітніх закладах регіону.

«З початку навчального року серед учнів загальноосвітніх закладів, які відвідували заняття, зареєстровано 57 випадків захворювання на COVID-19, захворіло 39 вчителів. Було відправлено на дистанційне навчання, самоізоляцію 1846 учнів з 59 класів», - зазначила в.о. головної санітарної лікарки області.

Також вона підкреслила, що впродовж останніх двох тижнів на COVID-19 захворіло 27 медичних працівників. 

За словами заступника директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадія Бондарчука, визначені лікувальні заклади області готові до прийняття хворих на ковідну інфекцію. Він нагадав, що в області запровадили новий маршрут пацієнта, за яким хворих на COVID-19 по черзі приймають 5 лікарень.

«Зараз приймають: обласна інфекційна лікарня, чорнобильський диспансер, 13, 17 та 25 міські лікарні, - сказав Геннадій Бондарчук. – Інколи в ручному режимі корегуємо маршрути пацієнта».

За останній тиждень на Харківщині проведено 13884 ПЛР-дослідження.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2637 | Переглядів: 534Дата публікації: 08:33 26.09.2020