Нововодолазький район залишився у «жовтій» зоні карантину

Нововодолазький район залишився у «жовтій» зоні карантину

24 вересня Державна комісія з питань ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

У Харківській області немає жодного населеного пункту, що віднесений до «червоної» зони карантину. Проте «помаранчевих» місць на карті побільшало. Так, до «помаранчевої» зони карантину віднесли міста Харків і Люботин, а також Богодухівський, Великобурлуцький та Зачепилівський  райони.

«Жовтий» рівень прийнято рішення встановити в: містах Ізюмі, Куп’янську, Лозовій, Первомайському та Чугуєві, а також у Балаклійському, Барвінківському, Валківському, Вовчанському, Дергачівському, Зміївському, Золочівському, Ізюмському, Кегичівському, Коломацькому, Красноградському, Краснокуцькому,  Лозівському, Нововодолазькому, Первомайському, Харківському, Чугуївському та Шевченківському  районах.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2635 | Переглядів: 676Дата публікації: 13:44 25.09.2020