Відбулась позачергова сесія

Відбулась позачергова сесія

Голова районної державної адміністрації взяв участь у засіданні ХLVI сесії Нововодолазької районної ради VII скликання, яка відбулась 24 вересня 2020 року

На порядку денному розглянули наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення XLI позачергової сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року «Про районний бюджет Нововодолазького району на 2020 рік» (зі змінами).
  2. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота на 2019 - 2020 роки», затвердженої рішенням XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року на 2020 рік (зі змінами).
  3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2020 рік, затвердженої рішенням XLI сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 882 - VII, за І півріччя 2020 року.
  4. Про внесення змін до Програми «Розвитку місцевого самоврядування в Нововодолазькому районі на 2020 рік», затвердженої рішенням XLI позачергової сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 886-VІІ.
  5. Про внесення змін до Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Нововодолазькому районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням IX сесії районної ради VII скликання від 14 липня 2016 року № 127-VІІ.
  6. Про внесення змін до Програми по транспортуванню хворих з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз у нефрологічному центрі Обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В.І. Шаповала на 2020 рік, затвердженої рішенням XLI позачергової сесії ' районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 893-VІІ.
  7. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та стимулювання оплати праці працівників первинної ланки сімейної медицини Нововодолазького району на 2020 рік (зі змінами), затвердженої рішенням ХЬІ позачергової сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 894- VII.
  8. Про внесення змін до Штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО- САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, затвердженого рішенням XLI позачергової сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 897-VІІ, на вересень-грудень 2020 року.
  9. Про затвердження районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Нововодолазькому районі на 2020 рік.

10.      Про затвердження районної Програми впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2020 рік.

11.       Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА   «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА      ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік.

12.       Про затвердження районної Програми фінансової підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік.

13.       Про затвердження районної програми « Забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2022 роки».

14.       Про внесення змін до рішення XLI позачергової сесії районної ради VII скликання від 23 грудня 2019 року № 891-VII «Про затвердження Штатного розпису КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2020 рік».

15.      Про встановлення надбавки директору КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Мірошниченко В.М.

16.      Про затвердження Переліків першого та другого типів об'єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

17.      Про деякі питання оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району.

18.      Різне

Альбом: Відбулась позачергова сесія
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2631 | Переглядів: 466Дата публікації: 10:57 24.09.2020