Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ми не повинні допустити зупинки роботи підприємств регіону. Олексій Кучер
Ми не повинні допустити зупинки роботи підприємств регіону. Олексій Кучер

Поділитися новиною:

Ми не повинні допустити зупинки роботи підприємств регіону. Олексій Кучер

18 вересня голова ХОДА відвідав ТОВ «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка».

На підприємстві Олексій Кучер ознайомився з особливостями виробництва маршмелоу, адже «Лісова казка» - головний виробник цього виду солодощів в Україні. На харківське підприємство припадає 95% ринку цієї продукції в Україні. 

«Зараз я об'їжджаю всі підприємства області та міста. Важливе зміщення фокусу уваги – на промисловість. Саме це ми зараз робимо, адже в нас історично індустріальне, промислове місто. І саме ви - ті, хто створює прибуток регіону», - відзначив керівник області.

На сьогодні асортимент продукції харківського підприємства складає більш ніж 100 видів і виробляється під торговою маркою «Confectum». Компанія є лідером з випуску цього виду солодощів не тільки на ринку України, але й експортує продукцію у 12 країн світу, зокрема - у Білорусі та Молдові наш виробник займає 90% та 85% ринку маршмелоу відповідно.

Олексій Кучер наголосив, що керівництво області зацікавлене в тому, щоб на території регіону розвивалися підприємства та приносили якомога більше доходу від податків у місцеві бюджети.

«Що хоче підприємець і ми, в тому числі? Перше - щоб в області був мікроклімат, не проводилися зайві надумані перевірки. Процес потрібно контролювати, але тим не менш можна було зробити так, щоб мікроклімат переключався на інвестиційний», - розповів голова Наглядової ради В'ячеслав Гуляєв.

Він повідомив, що підприємство зараз працює в орендованих приміщеннях, але планує придбати або побудувати власне та відзначив, що зараз дуже актуальним для регіону є питання промислових парків.

Голова ХОДА відзначив, що облдержадміністрація зараз займається вирішенням усіх порушених питань та запропонував керівнику підприємства сформувати весь пакет запитань, що потребують вирішення.

Також Олексій Кучер обговорив з керівництвом та працівниками підприємства і питання щодо епідеміологічної ситуації, яка склалася на території Харківської області через ковід. Адже колектив ТОВ «Лісова казка» виказав занепокоєність можливістю повторного закриття підприємства на карантин.

«Ми не повинні допустити переходу міста Харкова у «червону» зону карантину, і ми максимально робимо зі свого боку все, щоб цього не сталося, - сказав Олексій Кучер. - Я - перший, хто зацікавлений у цьому, тому що робітники, які отримують гідну заробітну плату, бізнес, який заробляє та здатний наповнити бюджет, - ось що нам потрібно».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2619 | Переглядів: 562Дата публікації: 16:14 18.09.2020