Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
31 дитина з Харківської області отримала слухові апарати
31 дитина з Харківської області отримала слухові апарати

Поділитися новиною:

31 дитина з Харківської області отримала слухові апарати

Ще 19 дітлахів з вадами слуху отримають апарати за програмою «Здоров’я Слобожанщини» найближчим часом.

17 вересня голова ХОДА Олексій Кучер відвідав обласну дитячу лікарню №1, де зустрівся з дітьми, які отримали апарати, та їхніми батьками.

«Наприкінці минулого року ми передавали нашим діткам 47 слухових апаратів. Тоді мені повідомили про необхідність закупити ще 50 слухових апаратів. Я пообіцяв, що ми це зробимо. Сьогодні ми передаємо 31 слуховий апарат. Для мене дуже важливо, щоб наші діти отримали можливість по-іншому сприймати цей світ», - сказав керівник області.

Ще 19 апаратів наразі проходять перевірку у «Всеукраїнському державному науково-виробничому центрі стандартизації метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». Процедура має завершитися протягом 20 днів.

За словами Олексія Кучера, програма забезпечення слуховими апаратами дітей з області діятиме й надалі.

«Кожного року в області встановлюють від 30 до 50 діточок, які потребують такої реабілітації. Чим раніше проводиться діагностика та чим раніше починається лікування, тим більше шансів вилікувати дитину. Звісно, що цю програму ми не будемо зупиняти. Кожна дитина в області, яка цього потребує, повинна бути забезпечена слуховими апаратами, щоб розвиватися та одужувати», - підкреслив голова ХОДА.

Під час передачі апаратів усі вони були індивідуально налаштовані для кожної дитини фахівцями сурдологічної служби дитячої лікарні.

«Такий слуховий апарат – це маленький комп’ютер, який дозволить дітям чути, адаптуватися до соціуму, отримувати інклюзивну освіту. Ми дуже вдячні за те, що в Харківській області є така програма», - сказала директорка ОДКЛ №1 Оксана Піонтковська.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2617 | Переглядів: 519Дата публікації: 16:11 17.09.2020