Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Уряд схвалив зміни до постанови про карантинні заходи
Уряд схвалив зміни до постанови про карантинні заходи

Поділитися новиною:

Уряд схвалив зміни до постанови про карантинні заходи

Кабінет Міністрів України ухвалив ініційовані МОЗ зміни до постанови щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів.

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ці зміни були розроблені та подані на затвердження уряду після наради з міськими головами, яка відбулася днями. Саме в синергії з регіонами була знайдена спільна позиція щодо запровадження карантинних заходів», - зазначив очільник МОЗ.

Документ, зокрема, передбачає, що рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися лише спільно державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

В адміністративних одиницях з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями забороняється робота шкіл у разі, коли на самоізоляцію через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 відправлено більш ніж 50 відсотків класів.

Згідно із затвердженими змінами, «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюватиметься за спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС у разі завантаженості більш ніж 75 відсотків ліжок у закладах охорони здоров’я регіону протягом 5 днів підряд або перевищення середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19 (випадків на 100 тис. населення за 14 днів) більш ніж у 5 разів.

Це може бути одномоментне закриття всіх сфер бізнесу або поступове обмеження певних сфер, які в цьому конкретному регіоні призводять до спалахів хвороби.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2615 | Переглядів: 337Дата публікації: 13:08 17.09.2020