Просяне, зі святом! З Днем визволення!

Просяне, зі святом! З Днем визволення!

Звернення голови районнної державної адміністрації

Шановні мешканці Просяного!
Вітаю з Днем визволення села під час Другої світової війни! В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам війни, які ціною свого життя та здоров’я наближали довгоочікувану перемогу. Разом з тим складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати село з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.
Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули мирні жителі, назавжди залишиться в наших серцях. Ми ніколи не забудемо про цю сторінку історії, про неймовірно високу ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним.
А сьогодні хочу побажати вам, дорогі земляки, миру і злагоди, добра і здоров'я, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю. Зі святом!
З повагою, Андрій АНДРЄЄВ
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2605 | Переглядів: 367Дата публікації: 07:17 15.09.2020